Virtuaalreaalsuse (VR) lahendused

Unikaalne virtuaalreaalsuse sisuloome – loome interaktiivseid “Virtual Reality” kinnisvara lahendusi.

Pildid ja video on kinnisvara turunduses mänginud suurt rolli, kuid tänu kiirelt arenenud tehnoloogiale on võimalik kinnisvaraobjekte näha ka suuremalt kui kahes dimensioonis.

Unikaalne sisuloome nii eksterjööri kui ka interjööri elamusteks ja kogemusteks. Kogu virtuaalreaalsuse lahendus on interaktiivne, tänu millele on võimalik reaalajas muuta pakette vastavalt oma soovile (materjale nagu tekstiil, viimistlus, sisustuselemendid, valida endale sobiv aeg nagu päev vs öö, valgustus ja muud võimalused).

Virtuaalreaalsuslahenduse hind ei erine oluliselt tava visualiseeringu hinnast (VR lahendus on mõistliku hinnaga) eriti arvestades selle interaktiivsust, kvaliteeti ja võimalusi.

Kuna virtuaalreaalsuse simulatsioonid ja mängud on mitmeid kordi interaktiivsemad, reaalsemad ja põnevamad on nad seega ka meeldejäävamad. Tänu sellele on VR huviring nii noorte kui ka vanemate seas ka jõudsasti laienemas.

Virtuaalreaalsus loob võimaluse kogeda ja müüa arengujärgus kinnisvara juba enne kui see on valmis. See annab parema ettekujutuse arendatavast hoonest juba enne ehitustööde algust. Arendajad kasutavad reaalaja valikuvõimalusi, et katsetada erinevaid värvipalette, sisustust ja viimistlusi, et aidata müüjatel/ostjatel personaliseerida ja visualiseerida ehitamata ruume.

Näidake tubasid, mugavusi ja võimalusi ning laske kogeda mõõtmeid, ruumi ja sügavust.